Reference 

Ahoj Petře a Majdo, fotky a videa jsou opravdu nádherný, výborná práce! Jste šikulky.
Jsme s Váma moc spokojený a už se nemůžeme dočkat fotoknihy :-)
Je to od Vás krásná vzpomínka. Ještě jednou moc děkujeme :-)

Radka a Roman 2016

Mooóc děkujeme Majdě a Pétovi za náš úžasný svatební klip. Jsme velice nadšený :-) Strašně moc se nám všem líbí, krásně jste ztvárnili náš nejhezčí den v životě! Děkujeme, jste opravdu šikovný !

Eliška a Petr Měchurovi 2015

Video opravdu krásné, máme z něj obrovskou radost a ten klípek na konci s naší oblíbenou písní je překrásný.Opravdu luxusní práce.
Ze ♥ děkujeme :-)

Eva+Miloš Langrovi / červen 2014

Chtěli jsme zdokumentovat svatbu. Na Petra s Majdou jsme narazili na internetu, kde nás na jejich web odkázal vyhledávač.
Objednali jsme si jak svatební video včetně videoklipu, tak i fotografie. Popravdě musím říct, že jsme se dlouze rozmýšleli, zda zainvestovat tak velikou sumu právě do fotek a videa. Se svatbou je spojena celá řada dalších výdajů a opravdu jsme zvažovali, kde ubrat a kde naopak rozpočet navýšit. Nakonec rozhodla touha mít kvalitní památku na náš nejkrásnější den v životě a také návštěva u Petra s Majdou, kde jsme jednak viděli další videoukázky a také jsme pochopili, že jsou oba moc fajn a rozumí tomu, co dělají.
V akci pak neustále přesvědčovali všechny okolo svým chováním o tom, že jsou profesionálové. Kdykoliv pomohli s navržením scény, poradili, jak si stoupnout, jak se chovat, kam koukat, jak se tvářit… Bylo vidět, že je focení a točení baví, a že vše mají v malíčku. Těšili jsme se na finální produkt jako malé děti. A věřte, že bylo na co…
Na DVD jsme dostali téměř 60 minut videa. Z toho 5 minut svatební videoklip a pár minut bokem v bonusech. Video je profesionálně sestříhané – krásné přechody, kde zvuk dokonale ladí s obrazem. Prokládané je i fotkami – vše je podbarveno songy, které jsme si sami vybrali a jako celek vše působí neskutečně emotivně a mile. Na videu i na fotkách jsou krásná zátiší, která Majda sama vytvářela z dostupných rekvizit. Dále jsme dostali přes 300 fotek na dalším DVD, z nichž ty nejlepší jsou ve fotoknize, která je třešničkou na dortu. Fotky jsou vkusně namíchány a posazeny na pozadí z jiných fotek – vše chronologicky seřazeno a celkový dojem je podtržen výborným designem. Chtěli jsme původně jen jednu fotoknihu, ale nakonec jsme jich nechávali 6 přidělat, jelikož měla u všech ohromný úspěch a je dokonalým suvenýrem pro všechny zúčastněné.

Sečteno a podtrženo – klobouk dolů. Video si pouštíme i měsíc po svatbě stále dokola, na fotoknihu se nemůžeme vynadívat. Svatební den byl zatím naším nejkrásnějším a Čejkovi na tomto našem intezivním zážitku mají lví podíl. Z celého srdce jim děkujeme. Zaplacených 15.000 CZK nelitujeme, naopak jsme rádi, že jsme si nevybrali nikoho jiného… Tato investice se nám několikásobně vrací pokaždé, když večer společně relaxujeme a připomínáme si vtipné i emočně vypjaté okamžiky našeho dne D a vše znovu prožíváme.

Věříme, že se s Petrem a Majdou budeme potkávat i jinak než pracovně. Pozitivní energie a harmonie, která čiší z nich samotných i z jejich písniček (ano, mají i hudební kapelu :-)) nás oba neskutečně dobíjí. Kéž by bylo více takových lidí. Doufáme, že tak jako nás, poteší ještě spoustu dalších párů…

Monika a Jakub Hesounovi / červen 2013

Rádi bychom moc poděkovali kameramanovi za úžasnou vzpomínku na náš svatební den. Video i klip dopadlo nad naše očekávání.
Petr od nás dostal jen tipy na písně které se nám líbí , jinak jsme mu nechali ve výběru volnou ruku a trefil se přesně písněmi do nálady jednotlivých scén i do našeho vkusu.
Nádherné jsou i detaili které do videa zařadil, jako je pohled na prstýnky, na oheň, na svatební tabuli, fotografie atd. Trošku jsme se obávali jak natáčení klipu zvládneme,protože nejsme žádní herci,ale vše je tak přirozené ani nám to nepřišlo že nás natáčel a navíc byl jako osobnost moc milý a příjemný společník.
Natáčení jsme si objednali na celý den a opravdu se to vyplatilo. Na videu je opravdu celý průběh dne a nemuseli jsme si sami nikde nic natáčet domácíma kamerkama-nikdy by jsme to takhle hezky dohromady nedali. Hold profesionál se nezapře.
Ještě jednou moc děkujeme a jsme rádi ,že jsme si našli právě tebe Péťo a všem mužeme jen doporučit.

novomanželé Kyselkovi / červen 2013

Hrozně moc bych vám chtěla za mě i Míšu poděkovat za Valentýnské fotografování! Jste perfektní! Moc pěkné prostředí, atmosféra bezvadná no a fotky? O nich se mi dnes zdálo! Jsou nádherné, opravdu skvělé ! Z těchto fotek mám opravdu velkou radost, protože jsou velmi podařené a to i díky vám ! My můžeme být sebekrásnější, ale ten správný okamžik na cvaknutí umíte opravdu zachytit! Takže MOC DĚKUJEME ! A rada na závěr: Pokud chcete povedené, krásné fotografie na památku, jedině k Čejkům !!!!

Zuzana a Michal / červen 2013

Petře, děkujeme moc za nádherný video. Díky Tobě budeme mít památku na náš nejkrásnější den v životě.

Sekáčovi /červenec 2012

Ahoj Majdo a Petře,
udělali jste nám moc hezkou vzpomínku na náš svatební den. Všechno se
povedlo – fotky, klip i video. Již jsme měli možnost shlédnout to
všechno několikrát a pořád se nám to více a více líbí:-) Je vidět, že
jste si s tím opravdu vyhráli.
Tento názor sdílí i naše okolí, které si fotky a video prohlíží s námi.
Z videa je atmosféra svatby asi nejvíce znát, skvěle ho doprovází písničky.
Takže moc děkujem!

Jitka a Tonda Měchurovi /duben 2012

Ahoj Majdo a Petře, děkujeme moc za úžasná videa i fotky, předčilo to naše očekávání, super práce! Mějte se a někdy na viděnou.

Jaromír + Ivana Hájkovi / listopad 2011

Velké poděkování Čejenům!!! Děkujeme Petře a Majdo za přátelský a profesionální přístup v náš svatební den!! Jsme rádi, že právě vy jste byli s námi!!! Věděli jsme, že jste dobří, ale teď si myslíme, že jste nejlepší!!! Pokud se hobby stane prací je to znát, to můžeme na základě Vaší dobře odvedené práce jenom potvrdit. Jsme nadšeni a pokud budeme v budoucnosti chtít my a nebo naši známí něco zdokumentovat, tak se určitě obrátíme právě na Vás. Děkujeme za nejkrásnější vzpomínku, kterou jste nám připravili v podobě nádherného videa,klipu a skvělých fotek!!

Romana a Jiří / září 2011

Se zpracováním svatebního videa jsme byli spokojeni. Zaujalo nás, že jsme byli na videu přirození. Moc se nám líbily vkusné detaily, na které Petr s Majdou svým záběrem poukázali. Dvě kamery nesmí na svatbě chybět, záběry se krásně doplňují. Ocenili jsme i dobré nápady na natáčení záběrů. Petra a Majdu můžeme jen doporučit, byli jsme rádi, že s námi byli a strávili tak krásný den s námi. Nejen z profesionálního hlediska, ale také z lidského.

Vendy a Honza / srpen 2011

Petře a Majdo, děkujeme za úžasné fotoalbum z naší svatby. Při focení jste dokázali vytvořit přátelskou atmosféru. Měla jsem pocit, že i manžel, který se nerad fotí si to užíval :-)) Budeme vás doporučovat dále. Ještě jednou děkujeme…

Luboš a Jana

Zdravíme rodinu Čejkovu!! Jsme nadšeni z našeho svatebního videa. Opravdu krásné!!! Děkujeme Vám za tak úžasnou památku.

Eva a Petr Zemanovi / říjen 2010

Ahojky Petře, fotky už od tebe dorazily, koukáme, že sis opravdu pohrál. Vypadají nádherně, perfektní práce, nedá se nic vytknout !!! :o) Děkujeme moc a přejme hoooodně moc prááááce, protože ji děláš moc dobře, jen tak dál :o)

Jana / říjen 2010

Ahoj Petře, tak video nemělo chybu, už ho viděla skoro celá rodina :o) a byli uplně dojatí. Odvedl si skvělou profi práci. Moc moc děkujeme a samozřejmě budeme doporučovat!!!

Jana / září 2010

Ahoj Petře, rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali za skvělé zpracování svatebního DVD. Neměli jsme vůbec žádnou představu, ale to co vzniklo nás mile,velmi mile překvapilo. Jedním slovem ÚŽASNÝ!

Lucka a David / srpen 2010

Ahoj Petře, chtěli bychom ti ještě jednou moc poděkovat za nádherně zpracované video, které nás ohromně potěšilo … zahřálo na duši a nenechalo jedno oko suché… !!! ;-) Děkujeme!

Dáša & Lukáš / červenec 2010

Majdo a Péťo, právě jsme shlédli svatební video a fotoalbum. Je to super a úžasné !!! Ještě jednou děkujeme i za vaši milou společnost.

Lucka a Pepča / červenec 2009

Koncert Ecce Homo 2005, Den hudby v Benešově 2006, DVD 10 let Čejka bandu, Živý Betlém Neveklov, Afrika Tunis 2005, Stužkovací večírky, Karaoke ZŠ Sídliště Vlašim, Pořad o Beatles v podání skupiny Bez filtru, Koncert dětského pěveckého sboru v Aule BN, Maturitní plesy v Praze v Lucerně a v Benešově, Výroční koncert 60let bigbandu Pacholata, Vánoční koncert Keksu 2006 – „Dárek o den dřív“, Svěcení praporu Jankov 2007, Videoklipy Čejka band 2007, Sisa Sklovská a Berco – záznam swing koncertu v Litvínově 2007, Mezinárodní Jazzový festival Litvínov 2008, Účast na natáčení německého válečného filmu Hanri,jako asistent HD kamer v Teplicích, Slavnosti města Litoměřice 2008, Promo DVD historického projektu FABER, Školní akademie 2009 Týnec nad Sázavou, DVD Štěpán Kojan – U nás – live akusticky 2010, Záznam z výročního koncertu Lahvátoru – host Medvěd 009 (křest CD 2011), DVD 650 let obce Prosenická Lhota 2014.
Komentáře: S kamerou regionem 12 dílů Dokument severní Písecko – brána do jižních Čech (ČJ, NJ, AJ), Týden na horách – chata Espero (1968) Video prezentace : Sinclair elektro, Alpla Citroen Michálek, Muzeum Jawa Konopiště, Stavební fa Šach, Zahradnictví u Kozla, Střechy Novák Kolín 2012, Pulse fitnes Benešov 2014… Dabing zahraničních dokumentů 2014…